Договір про надання послуг

користування фотостудією

м. Київ          «______»_______________ 2019 р.

 

Виконавець: ФОП _________, що діє на підставі Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців № ________ від __________ року та

Замовник: ____________________________________________________________________________

Паспорт серія:_________________________________________________________________________

Тел: +38(______)______-_____-_____.

Дата народження: «_____» ________________ _______ року.

e-mail:_______________________@____________________________.

 

далі Сторони, уклали договір про наступне:

1. Предмет договору

1.1.Виконавець зобов’язується надати, а Замовник зобов’язується прийняти у тимчасове користування обладнання та реквізит фотостудії VISION для здійснення фото або відеозйомки на період               з  «_____»____________ 2019 року  до  «31» грудня 2019 року.

1.2. Назва залу фотостудії, дата і час, на яке береться в тимчасове користування обладнання та реквізит зазначається в додатковій угоді до даного Договору.

1.3. Устаткування і реквізит фотостудії передається Замовнику після 100% передоплати за орендований час або за абонементом (строк дії абонементу вказаний на конкретному абонементі).

1.4. Отримуючи у тимчасове користування обладнання та реквізит фотостудії, Замовник зобов’язується дотримуватися правил оренди, а також норм етики і суспільної моралі.

1.5. Договор вступає в силу з моменту його підписання і діє до повного виконання зобов’язань.

 

2. Час оренди обладнання і реквізиту фотостудії.

 

2.1.Початком оренди обладнання і реквізиту фотостудії вважається заброньований час.

2.2. У разі запізнення Замовника, заброньований час не продовжується !!! Якщо Замовник спізнюється більш ніж на 30 хвилин і не попередив про це адміністратора фотостудії VISION, вважається, що Замовник не з’явився на зйомку. Отримана передоплата не повертається.

2.3. Якщо після заброньованого часу зал студії, в якому орендується обладнання та реквізит вільний, ви можете продовжити знімальний час. (Уточніть цю можливість у адміністратора фотостудії до початку зйомки).

2.4. Шаг тарифікації при продовженні орендного часу — 30 хвилин. Це означає, що якщо ви продовжуєте зйомку на 15 хвилин, то оплата буде як за півгодини. При достроковому завершенні зйомки, заброньований час оплачується повністю.

2.5. Після закінчення зйомки, всі учасники фотосесії повинні покинути приміщення. Замовник, який підписав договір, призводить зал студії в порядок і залишається в залі студії до завершення її перевірки Виконавцем (або представником Виконавця). Зйомка закінчується за 5 хвилин до закінчення  броньованого часу (якщо немає грандіозних змін в декораціях студії і не потрібно прибирання).

2.6. Закінченням оренди обладнання і реквізиту залу студії вважається час, коли Виконавець перевірить працездатність орендованого обладнання та реквізиту.

 

3. Правила роботи в фотостудії.

 

3.1. В залах фотостудії категорично забороняється участь неповнолітніх моделей, незалежно від статевої приналежності, в зйомках сексуального чи еротичного характеру. (Ст.6 ЗУ «Про захист суспільної моралі»).

3.2. У залах фотостудії категорично заборонені зйомки порнографічного характеру. (Ст.301 ККУ, ст.7 ЗУ «Про захист суспільної моралі»)

3.3. Робота в залах фотостудії можлива тільки в чистому змінному взутті. Замовник повинен попередити моделей про необхідність мати чисте взуття.

3.4. В залах фотостудії категорично заборонено запалювання відкритого вогню та паління (якщо останнє не диктується художньою необхідністю, про що необхідно заздалегідь попередити і отримати дозвіл на це адміністратора студії), у всіх інших варіантах категорично заборонено.

3.5. Використання будь-яких спецефектів (дим, рідина, мильні бульбашки, конфетті, пір’я і т.ін.) на знімальному майданчику вимагає узгодження з керівництвом фотостудії.

3.6. Керівництво фотостудії (або його представник) має право зайти на знімальний майданчик для контролю. Якщо по особливості Вашої роботи для Вас це незручно — узгодьте це заздалегідь, до початку зйомки.

3.7. В залах фотостудії категорично заборонено стрибати та вживати їжу і напої на м’яких меблях. Для годування дітей можна скористатися кімнатою адміністратора.

3.8. Все обладнання та реквізит після зйомки повинно знаходиться строго на своїх місцях.

3.9. Все що явно не прописано в цьому договорі вимагає попереднього узгодження з керівництвом фотостудії.

 

4. Відповідальність Замовника.

 

4.1. За псування і поломку обладнання, аксесуарів, інтер’єру, і всієї іншої власності фотостудії, Замовник несе повну матеріальну відповідальність і відшкодовує збитки в розмірі ринкової вартості пошкодженого майна.

4.2. За падіння освітлювального приладу, без видимих ​​пошкоджень ШТРАФ 500 грн.

4.3.По закінченню терміну оренди реквізиту та обладнання фотостудія повинна бути в тому ж вигляді, що і до початку фотозйомки.

4.4. Все орендоване обладнання фотостудії знаходиться у справному стані. Починаючи роботу в фотостудії, Замовник приймає умови Договору і несе повну відповідальність за будь-які події, а також за їх наслідки (техніка безпеки, договірні відносини з клієнтами, дії клієнтів тощо).

4.5. У разі порушення п.п.3.1., 3.2. даного Договору, Замовник несе повну відповідальність в рамках чинного законодавства України.

 

5. Інші умови.

 

5.1 Замовник не заперечує проти використання і обробки його персональних даних виключно для виконання умов цього Договору. Також Замовник дає свою згоду на передачу його персональних даних третій особі виключно в рамках Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р № 2297-VI. Клієнт повідомлений про внесення його даних до бази персональних даних і ознайомлений з правами, передбаченими ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

5.2. Замовник згоден отримувати інформацію за допомогою sms на мобільний телефон і свій e-mail.

5.3. Керівництво фотостудії не несе відповідальності за речі, залишені Замовником чи його клієнтами без нагляду на території фотостудії.

5.4. У випадках, не передбачених даним Договором, Сторони керуються чинним законодавством України.

5.5. Даний Договір складений в двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної Сторони.

5.6. Всі зали фотостудії, рецепція і зал очікування обладнані камерами відеоспостереження.

5.7. Керівництво фотостудії вправі відмовити в оренді обладнання та реквізиту без пояснення причини до (або) в процесі зйомки.

5.8. Незнання правил не звільняє від відповідальності.

6. Реквізити сторін.

 

Виконавець:

ФОП Прізвище Імя По-батькові

Місцезнаходження: _____________

ІПН:_________________

__________________ / Ярковой Д.Ю. /

М.П.

Замовник:

____________________